Novinky

Prosinec

 

Všem přejeme krásné a pohodové Vánoce!! :)

 
 
Dne 20.12. se nám narodila poslední letošní miminka a to od Kortinky (Afro violet EC,SC) a Kawasakiho (Sapphire ebony Avc). Narodili se 2 kluci a to: Blue Diamond s 45g a Afro violet EC, SC s 50g. Oba klučíci se mají čile k světu a my máme obrovskou radost!!
 
 

Září

29.9 jsem si domů přivezla zbytek činčilek, co jsem měla domluvené u paní co ruší chov. Domů tak přijeli 2 holky Leontýnka (white ebony avc) a Kirsten (tan violet) a jeden klučina Felix (dark ebony). Jsou to ohromní miláčci a zabydlení pro ně nebyl problém. Moc za ně děkuji!
 
 
 
12.9 se rodiči stali Toffi (violet ebony) a Kawasaki (sapphire ebony avc). Narodily se jim 2 krásné holčičky s 52g, Extra dark ebony avc, sc a Medium ebony avc, sc.
 

Opět k nám přišla nadílka miminek a to pěkně obrovská. 2.9 se rodiči stali Jodie a Corby, mají 4 krásná miminka a to: Tan avc ev. sc holčičku (38), Tan avc ev. sc kluka (42g), Tan avc ev. sc holčičku (27g) a Tan vio ev. sc holčičku (38g). Jodie budeme pomáhat s dokrmováním a snad všechno zvládneme.

 

Červenec

Dne 26.7 jsem si přivezla domů dlouho očekávané činčilky od skvělé paní, co bohužel ruší chov. Už od ní mám 2 činčilky, tak jsem neváhala a vzala si další. Novou posilou chovu se tak stala Jodie (chocolatte) a Corby jr. (afro violet SC). Už teď nám dělají obrovskou radost.
 

1.7 se nám narodily miminka, které jsou takřka nečekané. Na svět přišla samička Tan (48g) a sameček Ebony (44g). Rodiče jsou naše úžasné činčilky Axel a Vania.

 

 

Květen

19.5 k nám přicestovala Kortina (Afro violet ec,sc). Chovatelka ji prodala, ale vrátila se jí zpět a já neváhala. Je to krásná činčilka a přesně se mi hodí ke Kawasakimu.

 

Březen

Dne 12.3. se nám narodilo opravdu velké překvápko - holčička medium/dark ebony. Rodiče jsou moje nové činčilky - Axel a Vania.

 

Únor

Dne 11.2. jsem si domů dovezla malý dáreček v podobě dvou úžasných činčilek - Axela (EDE) a Vanie (Medium tan).

 

Leden 2018

První letošní nadílkou jsou 2 miminka: samička white ebony a sameček (medium/dark ebony). Tatínek chocolate ev. avc (Yany) a maminka white ebony avc (Carmen). Miminka se mají čile k světu a maminka se o ně vzorně stará.

 

Všem přejeme úspěšný a šťastný Nový rok 2018 plný lásky a trpělivosti s čtyřnohými miláčky!

 

Prosinec

A další předvánoční nadílka miminek je na světě! Dne 6.12 se nám narodili 2 miminka a to violet ebony Sc samička (52g) a violet ebony Sc sameček(56g). Maminkou se tala Toffi a Kawasaki. Jsou to první Toffinky miminka u nás a první miminka Kawiho. Oba se o mimča moc dobře starají. Máme opravdou velikou radost!

Poměrně nečekaně se nám dne 4.12 narodil krásný tmavý sameček Standart AVC. Maminka je Wailanda a tatínek Sammy. Klučík měl porodní váhu 55g a má se čile k světu.